Home

Pohiti Interakcija Nesreča olimpijske igre judo senca Vernik Nasad

Nikolić poražena u poslednjoj sekundi, džudistkinja završila Olimpijske igre  NOVA portal
Nikolić poražena u poslednjoj sekundi, džudistkinja završila Olimpijske igre NOVA portal

Takeshi SASAKI / IJF.org

Srebrna Trstenjakova zmagovalki privošči zlato: Če kdo, potem naj me  premaga ona - 24ur.com
Srebrna Trstenjakova zmagovalki privošči zlato: Če kdo, potem naj me premaga ona - 24ur.com

Svjetsko prvenstvo u judu je zadnja prilika i zagrijavanje za Olimpijske  igre – CroRing
Svjetsko prvenstvo u judu je zadnja prilika i zagrijavanje za Olimpijske igre – CroRing

Olimpijsku medalju u Tokiju nije uspjela osvojiti, ali hrvatska džudašica  Barbara Matić nakon ovoga itekako ima razloga za slavlje - tportal
Olimpijsku medalju u Tokiju nije uspjela osvojiti, ali hrvatska džudašica Barbara Matić nakon ovoga itekako ima razloga za slavlje - tportal

Maruša Štangar, bronasta medalja v judu, mladinske olimpijske igre v  Nandžingu | Olympic team, Judo, Olympics
Maruša Štangar, bronasta medalja v judu, mladinske olimpijske igre v Nandžingu | Olympic team, Judo, Olympics

Canada's Jessica Klimkait captures bronze at judo world championships | The  Star
Canada's Jessica Klimkait captures bronze at judo world championships | The Star

Judo - Wikipedia

IJF News - Rio 2016 Olympic Games, Brazil - DAY 4

Maruša Štangar, druga bronasta medalja v judu, mladinske olimpijske igre v  Nandžingu | Olympics, Olympic team, Judo
Maruša Štangar, druga bronasta medalja v judu, mladinske olimpijske igre v Nandžingu | Olympics, Olympic team, Judo

Džudo - Olimpijski komitet Srbije

Za Olimpijske igre u Tokiju 2020. predloženo i ekipno judo natjecanje /  Bljesak.info | BH Internet magazin
Za Olimpijske igre u Tokiju 2020. predloženo i ekipno judo natjecanje / Bljesak.info | BH Internet magazin

Judaši bez Olimpijskih igara jer ih vlastiti Savez nije prijavio za  natjecanje | republika.eu
Judaši bez Olimpijskih igara jer ih vlastiti Savez nije prijavio za natjecanje | republika.eu

European Championships Kazan, Event, JudoInside | European championships,  Judo, Kazan
European Championships Kazan, Event, JudoInside | European championships, Judo, Kazan